بازدید عیدانه مدیرعامل فولاد اکسین از خط تولید/ تاکید بر تحقق روزهای درخشان در سال ۱۴۰۳
بازدید عیدانه مدیرعامل فولاد اکسین از خط تولید/ تاکید بر تحقق روزهای درخشان در سال ۱۴۰۳
به گزارش رسانه کلام قلم به نقل از  روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان،در بامداد سه شنبه ۲۱ فروردین ماه،مديرعامل شركت فولاد اکسین با حضور در خط تولید این شرکت، پبا کارگران و کارشناسان گفتگو نمود.

مهندس محمدی در این بازدید عیدانه که به مناسبت آغاز سال جدید و در پیش بودن عید سعید فطر برگزار شد، از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌های کارگران شرکت قرار گرفت.

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان در جمع کارگران خط تولید رمپ یک با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳، اظهار داشت:تحقق شعار جهش تولید با همت و تلاش خستگی ناپذیر شما کارگران عزیز رقم خواهد خورد.

وی افزود: در سالی که گذشت فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت رکوردهای خوبی در حوزه تولید شد که مرهون تلاش های شبانه روزی کارگران این مجموعه بود و امیدواریم با همت همین کارگران شاهد روزهای امیدآفرین باشیم.

محمدی با بیان اینکه شایسته سالاری در مجموعه کارگری شرکت باید سرلوحه قرار گیرد، خاطرنشان کرد:کارگران با تجربه‌ بسیاری در خط تولید وجود دارند که استفاده از ظرفیت آنها می تواند زمینه ساز جهش تولید و تربیت نسل جوان کارگران در مجموعه فولاد اکسین باشد و باید شایستگی کارگران و جهادگران خلاق و کاربلد را برای افزایش بهره وری و پیشرفت شرکت به بهترین شکل در نظر داشته باشیم.