امروزه یکی از نیازهای جامعه داشتن علم ارتباطات می باشد و بحث اطلاع رسانی نیز در کلیه امور اعم از سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهتگی و … نیازمند علمی است که بتواند آن را انتقال دهد. یکی از طرایق مهم این علم، خبرنگاری و خبر نویسی است. امروزه رسانه ها وظایف مهمی در انتشار اخبار جهت آگاهی مردم از وقایع و رویدادهایی که رخ می دهند، دارند.

بنابراین پایگاه خبری تحلیلی کلام قلم با اتکال به خداوند سبحان، به منظور افزایش آگاهی و اطلاع رسانی تحلیلی در باب مسائل روز کشور و استان مازندران در زمستان سال ۱۴۰۱ راه اندازی و فعالیت خود را در زمینه اجتماعی و اقتصادی رسما آغاز نمود. رسانه کلام قلم یک رسانه مستقل می باشد و به هیچ سازمان، نهاد دولتی و یا خصوصی و حزب وابسته و مربوط نیست.

این پایگاه خبری در گستره ملی که مخاطبان آن آحاد مردم است، فعالیت می نماید. همچنین زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

رسالت و هدف اصلی این پایگاه خبری انتشار اخبار برگزیده اجتماعی و اقتصادی و تهیه گزارش های تحلیلی از مباحث زمینه فعالیت این رسانه و نیز انعکاس مصاحبه و یادداشت ها با فعالان و اندیشمندان می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی کلام قلم هرگونه نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربردی و سازنده شما نسبت به عملکرد و فعالیت این رسانه پذیرا می باشد و ضمن ارج نهادن، از آن برای ارائه خدمات هرچه بهتر به شما عزیزان استفاده می نماید. از طریق فرم ذیل نقطه نظرات و انتقادات خود را با ما مکاتبه نمایید.

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری کلام قلم می باشد. نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری کلام قلم بلامانع است.