عملیات سپاه علیه رژیم صهیونسیتی باعث شد به ایرانی بودن خود افتخار کنیم
عملیات سپاه علیه رژیم صهیونسیتی باعث شد به ایرانی بودن خود افتخار کنیم

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان،پیش از ظهر امروز،مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت فولاد اکسین با حضور در یادمان شهدای گمنام این شرکت یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند. مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در این جمع با اشاره به عملیات شب گذشته سپاه، اظهار داشت: این […]

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان،پیش از ظهر امروز،مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت فولاد اکسین با حضور در یادمان شهدای گمنام این شرکت یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در این جمع با اشاره به عملیات شب گذشته سپاه، اظهار داشت: این اقدام غرورآفرین که حتما نشأت گرفته از نصرت الهی بود،باعث شد که ما به ایرانی بودن خودمان افتخار کنیم.

وی افزود: افتخار بزرگتری که این عملیات برای ما در سطح جهان آفرید،ایرانی بودن تمامی تجهیزات به کار رفته علیه دشمن صهیونیست بود که بار دیگر توان و تخصص جوانان این سرزمین را به رخ قدرت های دنیا کشید.

محمدی خاطرنشان کرد: جا دارد در چنین روز غرورآفرینی، یادی کنیم از شهید طهرانی مقدم پدر موشکی ایران که پایه گذار بازدارندگی جمهوری اسلامی در برابر دشمنان بودند.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خطاب به مجموعه کارشناسان و کارگران این شرکت، بیان داشت: ما نیز باید در عرصه صنعت و تولید، افتخارآفرینی های بزرگی را کسب کنیم و قدرت خودمان در این عرصه نیز به جهانیان ثابت کنیم.

وی افزود: همه شما در هر مسئولیت و جایگاهی که هستید با همت و تلاش مضاعف می توانید در این مسیر نقش آفرینی نمایید.