انتصاب دکتر ناصر خانی به عنوان عضو کمیته علمی و داوری در اولین کنفرانس ملی مدیریت رسانه و علوم ارتباطات
انتصاب دکتر ناصر خانی به عنوان عضو کمیته علمی و داوری در اولین کنفرانس ملی مدیریت رسانه و علوم ارتباطات

به گزارش پایگاه خبری کلام قلم، جناب آقای دکتر ناصر خانی به عنوان عضو کمیته علمی و داوری در اولین کنفرانس ملی مدیریت رسانه و علوم ارتباطات منصوب شد.   امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر […]

به گزارش پایگاه خبری کلام قلم، جناب آقای دکتر ناصر خانی به عنوان عضو کمیته علمی و داوری در اولین کنفرانس ملی مدیریت رسانه و علوم ارتباطات منصوب شد.

 

امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه ی علم پدید می آید. با توجه به جایگاه علم، یکی از طرایق انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش می باشد. با برگزاری کنفرانس علمی می توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه های علمی جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت. در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی گردد.
با این اوصاف ، پایگاه خبری تحلیلی تجهیز نیوز با همکاری مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد و شرکت فناوری و مهندسی پرتو صنعت طلایی کنفرانسی تحت عنوان اولین کنفرانس ملی مدیریت رسانه و علوم ارتباطات در مورخ ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ در خوزستان – اهواز برگزار می نماید.

محورهای مورد پذیرش کنفرانس:
مدیریت رسانه
علوم ارتباطات
اقتصاد رسانه
تکنولوژی های رسانه ای
علوم اجتماعی و رفتاری
سواد رسانه ای
حقوق و رسانه
جامعه شناسی رسانه
مخاطب شناسی
روزنامه نگاری
مطبوعات
تبلیغات
اخلاق و رسانه
آینده رسانه
دین و رسانه
مدیریت خبر
رسانه و توسعه
روش های تحقیق در رسانه
فلسفه رسانه
و سایر موضوعات مرتبط با کنفرانس

لذا بدینوسیله از کلیه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت می گردد مقالات علمی خود را از طریق سامانه به ادرس http://media.confnashr.ir/  ثبت نام و نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.