مدیر کل بنیاد مسکن اردبیل خبر داد: شروع احداث واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل در روستاهای استان اردبیل
مدیر کل بنیاد مسکن اردبیل خبر داد: شروع احداث واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل در روستاهای استان اردبیل

کلام قلم / به گزارش تایماز نیوز/ مهندس حامد کیخسروی  اظهار داشت: تعداد روستاهای آسیب دیده ناشی از سیل اخیر بیش از ۱۲۱ روستا بوده  که از این تعداد بیش از ۵۰ روستا میزان خسارت و تخریب بالایی داشته است. وی در ادامه افزود: بازسازی روستاهای حادثه دیده از سیل در سطح استان اردبیل در […]

کلام قلم / به گزارش تایماز نیوز/ مهندس حامد کیخسروی  اظهار داشت: تعداد روستاهای آسیب دیده ناشی از سیل اخیر بیش از ۱۲۱ روستا بوده  که از این تعداد بیش از ۵۰ روستا میزان خسارت و تخریب بالایی داشته است.

وی در ادامه افزود: بازسازی روستاهای حادثه دیده از سیل در سطح استان اردبیل در شهرستان های گرمی، انگوت، مشگین شهر و اصلاندوز با تلاش شبانه روزی همکاران در بخش های مختلف در حال انجام می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پایان تنها راهکار مقاوم سازی مساکن روستایی را ارتقاء توانمندی علمی و تخصصی و مجهز بودن به دانش روز ساخت و سازها دانسته و خاطرنشان کرد: با عنایت به محوریت فصل کاری در استان اردبیل امید است با درایت مسئولین کشوری و استانی و حمایت بانک های عامل با مساعدت و همیاری بنیاد مستضعفان بتوانیم تا پایان فصل کاری واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل را بازسازی و مقاوم سازی کنیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل