سید فخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر روابط عمومی شرکت پتروشیمی مارون ؛تعمیرات اساسی پتروشیمی مارون آغاز شد
سید فخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر روابط عمومی شرکت پتروشیمی مارون ؛تعمیرات اساسی پتروشیمی مارون آغاز شد

تعمیرات اساسی پتروشیمی مارون آغاز شد. تعمیرات اساسی در واحد های الفین، پلی اتیلن سنگین، اتیلن گلایکول و اتیلن اکساید شرکت پتروشیمی مارون در راستای عزم مدیریت و کارکنان این شرکت برای تولید حداکثری، در شرایط آب و هوایی ایده آل، آغاز شد. سید فخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی […]

تعمیرات اساسی پتروشیمی مارون آغاز شد.

تعمیرات اساسی در واحد های الفین، پلی اتیلن سنگین، اتیلن گلایکول و اتیلن اکساید شرکت پتروشیمی مارون در راستای عزم مدیریت و کارکنان این شرکت برای تولید حداکثری، در شرایط آب و هوایی ایده آل، آغاز شد.

سید فخرالدین طاهرزاده موسویان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی مارون، در این خصوص اظهار داشت؛ در جریان تعمیرات اساسی، تمام قطعات و تجهیزات واحدهایی که در برنامه تعمیرات اساسی قرار می‌گیرند، باز و دوباره مونتاژ می‌شوند تا در صورت نیاز به سرویس یا تعویض، اقدامات اصلاحی انجام شود این روند که پروسه ای تخصصی است علاوه بر جلوگیری از عیوب احتمالی، می‌تواند سلامت و ایمنی تجهیزات را نیز تضمین کند این فرایند حیاتی با اتکا به تجارب اندوخته در سالیان متمادی و پشتوانه دانش و توانمندی متخصصان جوان، همچنین بهره مندی از کارکنان بومی جهت رفع گلوگاه ‌ها، حفظ پایداری تولید، ارتقا و خلق رکوردهای جدید صورت می گیرد. انجام تعمیرات اساسی علاوه بر بهبود راندمان و افزایش اطمینان خاطر از عملکرد صحیح و روزآمد تجهیزات فنی عملاً نقش آموزش ضمن خدمت و برگزاری دوره‌های تخصصی در انتقال دانش و مدیریت دانش فنی به نسل جوان تر را ایفا می نماید.

مدیران خلاق و کارکنان خدوم و کاردان شرکت پتروشیمی مارون با ده ها اورهال موفق، با پشت سرنهادن تعمیرات اساسی ۷۰ روزه در بهار سال ۱۴۰۲ و علیرغم بی مهری های شرکت سازنده، در راستای شعار ملی ما می توانیم، تعمیر فوق تخصصی کمپرسور واحد الفین را با موفقیت به پایان رسانده و در دی و بهمن ماه سال ۱۴۰۲ رکورد تولیدی مرداد ۱۳۹۷ توسط آنان شکسته شد.